مدیرکل آموزش و پرورش استان عنوان کرد : رشد ۳۷ درصدی رتبه‌های زیر ۱۰۰۰ کنکور در خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش استان عنوان کرد : رشد ۳۷ درصدی رتبه‌های زیر ۱۰۰۰ کنکور در خوزستان

کنکور مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از رشد ۳۷ درصدی رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور در استان خبر داد. کوروش مودت در آیین تقدیر از رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری ۹۹ که دیروز (۲ آذر) به صورت ویدئو کنفرانس در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ما امسال برای ارتقای جایگاه کنکور که در شورای

کنکور

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از رشد ۳۷ درصدی رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور در استان خبر داد.
کوروش مودت در آیین تقدیر از رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری ۹۹ که دیروز (۲ آذر) به صورت ویدئو کنفرانس در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ما امسال برای ارتقای جایگاه کنکور که در شورای آموزش و پرورش استان نیز مطرح شد، یک تیم کارشناسی در استان خوزستان تعیین کردیم و شیوه‌نامه‌ای برای بهبود جایگاه کنکور به کلیه مناطق چهل گانه آموزش و پرورش استان ارسال کردیم و استان را به سه قطب تقسیم کردیم. برای هر قطب نیز یک نفر از معاونان متوسطه سابق را به عنوان سرگروه تعیین کردیم.
به گزارش پایگاه خبری ایران شاد ؛ وی در ادامه با اشاره به اقدامات آموزش و پرورش برای بهبود جایگاه استان در کنکور، افزود: از طریق پایگاه های کنکور، فعالیت های کنکوری مناطق آموزشی را رصد کردیم. همچنین خانه های کنکور را در مناطق و نواحی مختلف ایجاد کردیم. برخی از اقدامات نیز برای اولین بار انجام شد که تجربه خوبی بود و نتیجه داد.
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: برای ارتقا و بهبود وضعیت کنکور استان، محتوای الکترونیکی آموزشی تولید شد. این محتواها به منظور پوشش تحصیلی و در جهت برقراری عدالت آموزشی است. همه مناطق از محتواهای الکترونیکی بهره بردند و دانش آموزان نیز استفاده خوبی کردند. تفاهم‌نامه‌ای نیز با شرکت ملی نفت داشتیم که این تفاهم نامه جهت آموزش نیروی انسانی و کلاس های کنکوری برای غرب کارون صورت گرفت.
مودت با اشاره به رشد جایگاه استان در کنکور سراسری، تصریح کرد: امسال در کسب رتبه های زیر ۱۰۰۰ رشد ۳۷ درصدی داشتیم. سال گذشته ۲۱۴ دانش آموز و امسال ۲۹۴ دانش آموز رتبه کمتر از ۱۰۰۰ کسب کردند. همچنین در قبولی رشته های پزشکی رشد ۳۷ درصدی داشتیم؛ سال گذشته ۳۹۴ نفر و امسال ۵۴۱ نفر در رشته های علوم پزشکی پذیرفته شدند. همچنین در قبولی رشته های پیراپزشکی رشد ۴۰ درصدی داشتیم.
وی در پایان با بیان اینکه ثمره این فعالیت ها در سطح استان با پشتیبانی اولیاء و دستگاه های اجرایی بود که سبب به دست آوردن نتایج خوبی شد، گفت: در مناطق و مدارس معمولی نیز رتبه های خوب در سطح استان داشتیم. ثمره این فعالیت ها باعث به دست آوردن ۶۲ رتبه کشوری توسط دانش آموزان شد و امروز از همه دانش آموزان تقدیر کردیم.
به گزارش پایگاه خبری ایران شاد ؛ در پایان از ۶۲ دانش آموزی استان که در کنکور سراسری ۹۹ رتبه های زیر ۱۰۰۰ کشوری کسب کرده بودند، تقدیر شد .

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

آرشیو