کد خبر : 6104
تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 دسامبر 2020 - 10:11
-

محدودیتهای ترافیکی تردد برای سه شهر خوزستان همچنان برقرار است

محدودیتهای ترافیکی تردد برای سه شهر خوزستان همچنان برقرار است

محدودیتهای ترافیکی رئیس پلیس راه خوزستان گفت : باتوجه به محدودیتهای اعلام شده برابر با دستورالعمل ستاد استانی کرونا همچنان در مسیر شهرهای اهواز ، آبادان و بهبهان محدودیتهای ترافیکی و تردد ادامه دارد و با خودروهای متخلف برابر با قانون برخورد می‌شود. به گزارش پایگاه خبری ایران شاد ؛ سرهنگ رضا دولتشاهی ظهار داشت

محدودیتهای ترافیکی

رئیس پلیس راه خوزستان گفت : باتوجه به محدودیتهای اعلام شده برابر با دستورالعمل ستاد استانی کرونا همچنان در مسیر شهرهای اهواز ، آبادان و بهبهان محدودیتهای ترافیکی و تردد ادامه دارد و با خودروهای متخلف برابر با قانون برخورد می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری ایران شاد ؛ سرهنگ رضا دولتشاهی ظهار داشت : براساس ابلاغیه به پلیس راه، طرح محدودیت‌ها تا پایان هفته جاری ادامه دارد و برای هفته آینده تصمیمی گرفته نشده است.وی ادامه داد : این محدودیت‌ها در سه شهر اهواز ، آبادان و بهبهان به دلیل دارا بودن شرایط نارنجی برقرار است و پلاک‌های خودروهای بومی حق خروج و پلاک‌های غیر بومی حق ورود ‌به این شهرها را ندارند .
رئیس پلیس راه خوزستان خاطرنشان کرد: تردد خودروهای غیربومی در شهرهای نارنجی در زمان اعمال محدویت‌های ستاد استانی مبارزه با کرونا، جریمه پنج میلیون ریالی برای صاحبان آنها را در پی دارد.
سرهنگ دولتشاهی افزود : جریمه برای تردد در جاده‌های استان از طریق دوربین‌های کنترل نظارت اعمال نمی‌شود و فقط در محورهای ورودی ، مقاطع ورود و خروج شهر های نارنجی اعمال شده است.بر اساس آخرین بررسی‌ها، شهرهای اهواز، آبادان و بهبهان از نظر کرونا نارنجی و مابقی شهرها در وضعیت زرد قرار دارند .

 

رییس پلیس راه خوزستان خاطرنشان کرد: تردد خودروهای غیربومی در شهرهای نارنجی در زمان اعمال محدویت‌های ستاد استانی مبارزه با کرونا، جریمه پنج میلیون ریالی برای صاحبان آنها را در پی دارد.
سرهنگ دولتشاهی افزود : جریمه برای تردد در جاده‌های استان از طریق دوربین‌های کنترل نظارت اعمال نمی‌شود و فقط در محورهای ورودی ، مقاطع ورود و خروج شهر های نارنجی اعمال شده است.بر اساس آخرین بررسی‌ها، شهرهای اهواز، آبادان و بهبهان از نظر کرونا نارنجی و مابقی شهرها در وضعیت زرد قرار دارند .سرهنگ دولتشاهی افزود : جریمه برای تردد در جاده‌های استان از طریق دوربین‌های کنترل نظارت اعمال نمی‌شود و فقط در محورهای ورودی ، مقاطع ورود و خروج شهر های نارنجی اعمال شده است.بر اساس آخرین بررسی‌ها، شهرهای اهواز، آبادان و بهبهان از نظر کرونا نارنجی و مابقی شهرها در وضعیت زرد قرار دارند .

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

آرشیو