وزیر کشاورزی: تغییر الگوی کشت با سیاست‌های جدید

وزیر کشاورزی: تغییر الگوی کشت با سیاست‌های جدید

به گزارش پایگاه خبری ایران شاد؛ ، سید جواد ساداتی نژاد در نشست ستادی با تشکل‌ها و اتحادیه‌های خوزستان گفت: بزرگترین حامیان بخش کشاورزی خود کشاورزان و تشکل‌های این بخش هستند و ما نباید از آن‌ها غافل شویم.   وزیر کشاورزی: تغییر الگوی کشت باتغییر الگوی کشت با سیاست‌های جدید   وی با اشاره به

به گزارش پایگاه خبری ایران شاد؛ ، سید جواد ساداتی نژاد در نشست ستادی با تشکل‌ها و اتحادیه‌های خوزستان گفت: بزرگترین حامیان بخش کشاورزی خود کشاورزان و تشکل‌های این بخش هستند و ما نباید از آن‌ها غافل شویم.

 

وزیر کشاورزی: تغییر الگوی کشت باتغییر الگوی کشت با سیاست‌های جدید

 

وی با اشاره به اینکه محیط کشاورزی بزرگترین محیط یادگیرنده است، افزود: باید تلاش شود تا در استان‌ها از ظرفیت تشکل و اتحادیه‌ها با برگزاری جلسات منظم استفاده شود.

 

ساداتی‌نژاد با بیان اینکه الگوی کشت با ابلاغ و دستور وزیر و رئوسای سازمان‌ها و شهرستان‌ها عملیاتی نخواهد شد، تصریح کرد: خصوصی‌ترین بخش ایران کشاورزی بوده و این مهم نیازمند داشتن برنامه و اهتمام ورزیدن به آن است.

 

وی با بیان اینکه الگوی کشت برای ما اهمیت زیادی دارد، یادآور شد: اجرای الگوی کشت در خوزستان حائز اهمیت است و می‌توانیم خوزستان را به سایر استان‌ها به عنوان مرجع اجرای الگوی کشت معرفی کنیم.

 

وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر حضور استانداری خوزستان در الگوی کشت، یادآور شد: اگر استانداری خوزستان در الگوی کشت نباشد این طرح اجرایی نمی‌شود؛ البته وزارت جهاد به این مهم کمک می‌کند.

 

وی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی درصدد است تا با سیاست‌های قیمتی و غیرقیمتی انگیزه برای تغییر ریل را عملیاتی کند، گفت: در این راستا کشت‎ آب بر به کشت کم‌آب بر و کشت غیر اقتصادی به کشت اقتصادی تبدیل می شود.

 

ساداتی‌نژاد با اشاره به الزامات سیاست‌های قیمتی، یارانه‌ای و غیر قیمتی، یادآور شد: و بخشودگی برق ها، آب‌ها و اختصاص یارانه تنها به کشاورزانی که الگوی کشور را رعایت میکنند اختصاص می یابد.

 

وزیر جهاد کشاورزی یادآور شد: ما با ظرفیت‌ها به اجرای الگوی کشت کمک میکنیم و کشاورزی قراردادی در راستای الگوی کشت عملیاتی می‌شود.

 

 

***

ساداتی‌نژاد با اشاره به الزامات سیاست‌های قیمتی، یارانه‌ای و غیر قیمتی، یادآور شد: و بخشودگی برق ها، آب‌ها و اختصاص یارانه تنها به کشاورزانی که الگوی کشور را رعایت میکنند اختصاص می یابد.

 

وزیر جهاد کشاورزی یادآور شد: ما با ظرفیت‌ها به اجرای الگوی کشت کمک میکنیم و کشاورزی قراردادی در راستای الگوی کشت عملیاتی می‌شود

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

آرشیو