تأمین جهیزیه

تأمین جهیزیه

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی خوزستان از آغاز پویش مردمی تأمین جهیزیه برای بیش از ۱۸۰۰ زوج تحت پوشش بهزیستی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران شاد، مهران کریمیان گفت: همزمان با سراسر کشور، پویش مردمی تأمین جهیزیه برای زوجینی که در سال های اخیر عقد کرده و نیازمند جهیزیه و لوازم ضروی زندگی هستند با شعار “حلقه وصل باشیم ” در ۲۷ شهر استان آغاز به کار کرده است.

او با اشاره به کمبود اعتبارات و منابع بهزیستی برای تأمین جهیزیه زوجین تحت پوشش بهزیستی گفت: هدف از اجرای این طرح- که با مشارکت موسسات خیریه، مراکز غیر دولتی، خیرین و عموم مردم با همراهی سایر دستگاه ها اجرا خواهد شد- استحکام بنیاد خانواده و کمک به سامان گرفتن جوانان عزیز نیازمند است.

او با تأکید بر عنصر مردمی بودن به عنوان مهمترین شاخصه بهزیستی، افزود: خوش بختانه نگاه مثبت آحاد جامعه به سازمان بهزیستی به دلیل ارایه خدمات شاخصی چون نگهداری از ایتام، افراد دارای معلولیت، بیماران روانی، سالمندان و سایر فعالیت های اجتماعی، همواره یاری رسان مان بوده و ما این سرمایه اجتماعی را صمیمانه ارج می گذاریم.

کریمیان با دعوت از عموم مردم شریف، اصناف و بازاریان برای مشارکت در این طرح خدا پسندانه اعلام کرد: ادارات بهزیستی در سراسر استان آماده دریافت اجناس و جهیزیه اهدایی هم وطنان عزیز همچون یخچال فریزر، اجاق گاز، فرش، لباسشویی، جاروبرقی، تلویزیون، ظروف آشپزخانه و دیگر لوازم ضروری زندگی برای زوجین عزیز هستند.

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی خوزستان همچنین گفت: مردم نوع دوست می توانند کمک های نقدی خود را در این امر خداپسندانه از طریق شماره شبای حساب مشارکت های مردمی بهزیستی خوزستان نزد بانک مرکزی IR090100004157034541603959، شماره شبای حساب مشارکت های مردمی بهزیستی خوزستان نزد بانک ملی IR240170000002173452201001، سامانه پیامکی پرداخت کمک (USSD) به شماره # ۱۴۰۰۰۰۴*۷۳۳*  و درگاه اینترنتی پرداخت به نشانی www.behzisty-kHz.ir   واریز کنند.

کریمیان در پایان با تشکر از همیاری همیشگی مردم نوع دوست استان، اظهار کرد: هم وطنان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها (معاونت مشارکت های مردمی بهزیستی خوزستان) ۰۶۱۳۳۷۸۲۴۲، ۰۹۱۶۰۶۳۷۸۴۸، ۰۹۱۶۰۵۳۳۳۵۲ و ۰۹۱۶۳۰۰۱۳۶۶ تماس بگیرند.